Close
+48 797 750 556
Pon. - Pt. 9:00-17:00

Mitsubishi Pajero

Mitsubishi Pajero

WSZYSTKO W JEDNYM PAKIECIE

Najwyższa wydajność i funkcje wysokiej jakości w jednym pakiecie. Jedyny w swoim rodzaju wszechstronny SUV w swoim rodzaju, nowy Pajero zaspokoi Twoje pragnienie jazdy w każdej scenie; jeżdżąc ulicami miasta, podróżując nocą po mieście lub nurkując w dzikim terenie. Poznaj zupełnie nowy poziom ekskluzywności – obietnicę życia, odważnego i pięknego.

NA TWÓJ ROZKAZ

Najpierw opracowano i opracowano zaawansowane technologie sterowania Mitsubishi, aby sprostać wyzwaniom najbardziej wyczerpujących tras rajdowych na świecie. AWC (All Wheel Control) wykorzystuje wiele z tych sprawdzonych technologii rajdowych, aby zapewnić precyzyjną kontrolę trakcji, mocy i poślizgu dla każdego koła niezależnie, aby zapewnić pełną kontrolę kierowcy w ekstremalnych warunkach.

Import samochodów Mitsubishi

Dzięki bezpośrednim kontaktom w Zjednoczonych Emiratach Arabskich możemy zaoferować Państwu model Pajero w niespotykanej w Europie wersji a jednocześnie w atrakcyjnej cenie zaczynającej się od 99 000 zł netto za nowych samochód 5 osobowy.

Najpopularniejszym oferowanym przez nas modelem jest wersja długa 5 drzwiowa wraz z silnikiem benzynowym o pojemności 3.8l i mocy 250 kM

Nissan Patrol Lexus LX570
Twój komentarz

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *