Close
+48 797 750 556
Pon. - Pt. 9:00-17:00

Samochody z Dubaju – czy jest sens ?

Samochody z Dubaju – czy jest sens ?

Wiele razy słyszymy pytanie czy jest sens sprowadzania samochodów z Dubaju?

Niestety odpowiedź nie jest ani prosta ani jednoznaczna.

Podstawowe pytanie jest takie – czego szuka klient ?

Jeśli szukasz taniego samochodu, który także jest dostępny na rynku europejskim to nie ma to absolutnie żadnego sensu, ponieważ koszty importu samochodu, opłaty celne i akcyza pochłoną korzyść z niskiej ceny a ostateczny koszt może być wyższy niż koszt zakupu samochodu w kraju.

Co zatem się opłaca ?

Otóż najbardziej opłacalnym zakupem jest samochód, który nie jest produkowany na rynek europejski lub samochód sportowy, egzotyczny. Najczęściej sprzedawanymi przez nas samochodami są Toyota Land Cruiser V8, Mitsubishi Pajero 3.8 V6, Ford F150 / F250 / F350, Chevrolet Suburban. Są to samochody niedostępne na naszym rynku, nie można ich kupić w europejskich salonach.

Sprowadzamy pewne nowe samochody, fabrycznie bez przebiegu, bez uszkodzeń, bez przygód, które można bez problemu zarejestrować w Polsce i użytkować.

Należy jednak pamietać, że większość samochodów importowanych z Dubaju nie posiada gwarancji fabrycznej na terenie Europy, ale nie ma także problemu z dostępnością części czy serwisowaniem tych samochodów w polskich i europejskich serwisach.

Budowa Osiedla Owocowego Ford F250
Twój komentarz

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *